top of page
DSC_1332.jpg

V marketingu působím už od roku 2001, v e-commerce jsem naplno od roku 2003

a má specializace padla primárně na e-shopy a weby. Tehdy jsem měla obrovské štěstí být u zrodu jednoho z průkopníků consultingu - společnosti ACOMWARE.
Začínali jsme v pár lidech, řešili jsme úplně vše okolo marketingu pro e-shopy a weby. Dnes je jeden člověk expert na PPC, jeden na SEO, jeden na zbožové porovnávače - tehdy jsme dělali v jednom člověku vše, včetně péče o klienta.

Pamatuji si, jak jsme dokonce Seznamu (Seznam.cz) říkali, jaké plochy jsou pro naše klienty vhodné, efektivní a jaké je třeba udělat nově. Jak jsme se prali o to, že když nebude pro klienta reklama efektivní, tak už si příště nic neobjedná.
Kladli jsme silný důraz na výsledek a to, že klient není "dojná kráva", ale partner, který když bude spokojený, budeme i my.  Byli jsme u začátků takových gigantů jako je Parfums.cz (Notino), Astratex.cz, Mall.cz, Alza.cz, atd., sledovali jsme jejich vývoj od malých firem po lídry a to nejen na českém trhu. Byla to doba na jednu stranu náročná, na druhou stranu neskutečně kreativní, a to nejen tím, že jsme utvářeli českou e-commerce. S klienty jsme byli jedna rodina - oni nám důvěřovali, my jsme dýchali za jejich projekt, jako by byl náš.

Tak jsem to cítila tehdy a mám to tak dodnes. Klient a jeho spokojenost byly, a jsou, pro mne vždy na prvním místě.

Uživatelský rozvoj 
webu/ e-shopu
 

E-commerce

Business Consulting

 

Digitální

marketing

 Odborný specialista např. na PPC, SEO apod. nejsem a ani nechci být - od toho jsou tu jiní, kteří to umí fakt dobře, ale rozumím tomu a dokážu Vám doporučit, co všechno máte udělat pro to, abyste bezchybně fungovali na netu, jak internet propojit s "kamenným" světem (logistikou, prodejnami, sklady) a aby Vám e-shop vydělával, web Vám přiváděl zákazníky nebo dobře prezentoval Vaši firmu či produkt. E-shop či web Vám postavíme nebo vyladíme, tak aby fungoval. Díky začátkům na počátku internetu jsem měla tu možnost řešit opravdu vše - marketingové analýzy, strategie, kompletní navržení webu, e-shopu,...Je toho opravdu hodně a bude lepší, když to, co umím, poznáte sami ;-).

 

Mezi klienty rozdíly nedělám - každý může být jednou velký :). Takže se nebojte a kontaktujte mne, i když začínáte. I z Vás může být jednou gigant, třeba i s mou pomocí.

Umím hledat problém, umím najít řešení. Mám za sebou více jak deset let práce pro e-shopy, weby cestovek, mám za sebou i pár vytvořených značek, mnoho stran textů. A oborově? Od státních institucí (obce, ministerstva), výrobců, přes prodejce elektroniky, chovatelských potřeb až po vývojářské společnosti či banky.

 

Další zkušenosti mám mj.:

  • „kamenný“ marketing a realizace multichannel strategií

  • s řízením firmy, s řízením projektových týmů a stavba těchto týmů

  • s vlastními zaměstnanci

  • státní instituce – konkrétně weby a microsite, práce s obcemi

  • atd.

 

Na Vašem projektu nemusím pracovat (a většinou nepracuji sama) - spolupracuji s řadou dalších lidí, ověřenými a vyzkoušenými partnery specialisty - ať už z oblasti grafiky, designu, tisku, jednotlivých oborů e-marketingu, atp. ráda Vám je postupně všechny představím.

 

In house Consulting - můžete si mne najmout do firmy jako konzultanta třeba na 3 měsíce, na pár hodin týdně apod., kdy Vám vše, co je třeba, zpracuji, zapracuji Vám tým lidí atd. Výhodou pro Vás je platba mé práce jako služby.

Výhoda - Nemáte náklady na zaměstnance, apod., najmete si rovnou odborníka a neztrácíte čas zaškolováním.

 

Kromě In house Consultingu si mne můžete najmout na hodinové konzultace nebo na dílčí řešení Vašeho projektu. Je to jen na dohodě.

 

Neváhejte, vše můžeme nezávazně probrat a je jen na vás, jestli se rozhodnete pro spolupráci právě se mnou.

 

Kontaktujte mne:

 

 

 

Vaše zpráva byla v pořádku odeslána!

bottom of page