DSC_1332.jpg

V marketingu působím už od roku 2001, v e-commerce jsem naplno od roku 2003

a má specializace padla primárně na e-shopy a weby. Tehdy jsem měla obrovské štěstí být u zrodu jednoho z průkopníků online - společnosti ACOMWARE. Začínali jsme v pár lidech, řešili jsme úplně vše okolo marketingu pro e-shopy a weby. Dnes je jeden člověk expert na PPC, jeden na SEO, jeden na zbožové porovnávače - tehdy jsme dělali v jednom člověku vše, včetně péče o klienta.

Pamatuji si, jak jsme dokonce Seznamu (Seznam.cz) říkali, jaké plochy jsou pro naše klienty vhodné, efektivní a jaké je třeba udělat nově. Jak jsme se prali o to, že když nebude pro klienta reklama efektivní, tak už si příště nic neobjedná. Dávali jsme silný důraz na výsledek a to, že klient není "dojná kráva", ale partner, který když bude spokojený, budeme i my.  Byli jsme u začátků takových gigantů jako je Parfums.cz, Astratex.cz, Mall.cz, Alza.cz, atd., sledovali jsme jejich vývoj od malých firem po lídry nejen na českém trhu. Byla to doba na jednu stranu náročná, na druhou stranu neskutečně kreativní a to nejen tím, že jsme utvářeli internet. S klienty jsme byli jedna rodina - oni nám důvěřovali, my jsme dýchali za jejich projekt, jako by byl náš.

Tak jsem to cítila tehdy a mám to tak dodnes. Klient a jeho spokojenost byly, a jsou, pro mne vždy na prvním místě.

Uživatelský rozvoj 

webu/ eshopu

 

E-commerce

Business Consulting

 

Digitální

marketing

 

Více služeb

klikněte pro zobrazení více služebOdborný specialista např. na PPC, SEO apod. nejsem a ani nechci být - od toho jsou tu jiní, kteří to umí fakt dobře, ale rozumím tomu a dokážu Vám doporučit, co všechno máte udělat pro to, abyste bezchybně fungovali na netu, jak internet propojit s "kamenným" světem (logistikou, prodejnami, sklady) a aby Vám eshop vydělával, web Vám přiváděl zákazníky nebo dobře prezentoval Vaši firmu či produkt. E-shop či web Vám postavíme nebo vyladíme, tak aby fungoval. Díky začátkům na počátku internetu jsem měla tu možnost řešit opravdu vše - marketingové analýzy, strategie, kompletní navržení webu, eshopu,...Je toho opravdu hodně a bude lepší, když to, co umím, poznáte sami ;-).

 

Mezi klienty rozdíly nedělám - každý může být jednou velký :). Takže se nebojte a kontaktujte mne, i když začínáte. I z Vás může být jednou gigant, třeba i s mou pomocí.

Umím hledat problém, umím najít řešení. Mám za sebou více jak deset let práce pro e-shopy, weby cestovek, mám za sebou i pár vytvořených značek, mnoho stran textů. A oborově? Od státních institucí (obce, ministerstva), výrobců, přes prodejce elektroniky, chovatelských potřeb až po vývojářské společnosti či banky.

 

Další zkušenosti mám mj.:

  • „kamenný“ marketing a realizace multichannel strategií

  • s řízením firmy, s řízením projektových týmů a stavba těchto týmů

  • s vlastními zaměstnanci

  • státní instituce – konkrétně weby a microsite, práce s obcemi

  • atd.

 

Na Vašem projektu nemusím pracovat (a většinou nepracuji sama) - spolupracuji s řadou dalších lidí, ověřenými a vyzkoušenými partnery specialisty - ať už z oblasti grafiky, designu, tisku, jednotlivých oborů e-marketingu, atp. ráda Vám je postupně všechny představím.

 

In house Consulting - můžete si mne najmout do firmy jako konzultanta třeba na 3 měsíce, na pár hodin týdně apod., kdy Vám vše, co je třeba, zpracuji, zapracuji Vám tým lidí atd. Výhodou pro Vás je platba mé práce jako služby.

Výhoda - Nemáte náklady na zaměstnance, apod., najmete si rovnou odborníka a neztrácíte čas zaškolováním.

 

Kromě In house Consultingu si mne můžete najmout na hodinové konzultace nebo na dílčí řešení Vašeho projektu. Je to jen na dohodě.

 

Neváhejte, vše můžeme nezávazně probrat a je jen na vás, jestli se rozhodnete pro spolupráci právě se mnou.

 

Kontaktujte mne:

 

 

 

Vaše zpráva byla v pořádku odeslána!